Upravit stránku

Biobary. Proč jsme je založili a k čemu mají sloužit

Již 20 let jsme tu pro vás jakožto distributoři výrobků pro molekulární biologii. Od roku 2005 jsme navíc zřídili biobary, které vám přináší základní reagenciilaboratorní plasty a barcody pro sekvenování kdykoliv potřebujete.
Myšlenka biobarů se začala šířit z Německa a Francie. Zde, a nyní i u nás, slouží biobary jako mrazící sklady základního sortimentu, abyste mohli pokračovat ve své práci, bez obav z docházejících zásob. Biobary začínají být ve světě i v tuzemsku velmi populární, a stejně tak je v oblibě mít biobar přímo ve své laboratoři, na univerzitním pracovišti nebo v nemocnici. Pracovníci si mohou pro produkty kdykoliv dojít a vše potřebné mají při ruce. První biobar založila naše společnost v Mikrobiologickém ústavu AV ČR v Praze a následovaly další v Brně a Českých Budějovicích. Využívejte je i vy! Stačí se obrátit na příslušné kontaktní osoby.

Využívejte biobarů na různých místech ČR

Praha

Hana Kubínová
Telefon: +420 296 442 566
Místo: Mikrobiologický ústav AV ČR, v.v.i. , Vídeňská 1083, Praha 4

Brno

Jan Vrbský
Telefon: +420 549 496 560
Email: vrbsky@sci.muni.cz
Místo: Masarykova univerzita, Biologický ústav – budova A13, Kamenice 3, Brno

České Budějovice

Zuzana Vavrušková
Telefon: +420 387 775 467
nebo +420 387 775 465
Email: zuzkavavruskova@seznam.cz
Místo: Parazitologický ústav 3. patro, Branišovská 31, České Budějovice

Nepropásněte příležitost vybavit si biobary podle svého

Biobar je vlastně malý příruční sklad, který by měl fungovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a který neobsahuje kompletní nabízený sortiment od světové společnosti ThermoScientific (dříve Fermentas). Pokud budete chtít biobar využívat, stačí napsat na biogen@biogen.cz nebo volat +420 241 401 693 a domluvit se s námi, co ve vašem biobaru potřebujete mít. Věda je proměnlivá veličina, vybavení vašeho biobaru se však můžete přizpůsobovat vašim aktuálním potřebám. Rádi vám také poskytneme i jiný sortiment, který je v naší nabídce. Napište nám a využijte našeho odborného poradenství ZDARMA!

Nahoru