Upravit stránku

Jarní novinky z MRC-Holland

Přinášíme vám souhrn novinek, které se chystají v MRC-Holland. Informujeme vás například o změně validace pozitivních vzorků při reakcích MLPA, úpravě nabídky kitů a o chystaných seminářích. Nepřehlédněte data uzávěrek MRC-Holland z důvodu nizozemských státních svátků. 

Myslíme ekologicky

Od 1. dubna 2018 nebudou v dodávkách produktů zahrnuty žádné výtisky pokynů k použití (popisy produktů a protokoly). Elektronické kopie stávajících pokynů k použití lze stáhnout z webové stránky www.mlpa.com na stránce produktu, který vás zajímá.

Pokud není popis produktu k dispozici na našich webových stránkách (např. pro limitovaný produkt), bude zaslán e-mailem. Starší verze popisů výroby lze vyžádat prostřednictvím našeho portálu podpory. Poznamenejte si tuto změnu, protože to může mít vliv na způsob ukládání popisů produktů.

Validované pozitivní vzorky pro použití při reakcích MLPA 

Zařazení pozitivního vzorku do každého experimentu MLPA, i když není vyžadováno, může být užitečné při analýze vašich experimentů. Institut Coriell může poskytnout vzorky DNA z mnoha různých buněčných linií, včetně těch, které byly součástí projektu 1000 genomů. Ten zahrnuje mnoho vzorků, ve kterých byly identifikovány změny počtu kopií.

Prohlédněte si seznam známých pozitivních vzorků, které byly ověřeny pomocí MLPA v MRC-Holland a obsahují specifikou změnu počtu kopií.

Tyto vzorky mohou být použity jako pozitivní kontrolní vzorky pro uvedené kity. Vzhledem k tomu, že se kvalita buněčných linií může měnit, vzorky by měly být před použitím vždy validovány.  Tento seznam vzorků aktualizujeme, protože pokračujeme v naší validaci.

Přečtěte si:

 • Kity jsou k dispozici v objemech vhodných pro 25, 50 nebo 100 reakce. To vám dovoluje flexibilitu při objednávání pouze toho, co potřebujete.
 • Objemy reagencií byly optimalizovány tak, aby byly provedeny nejspolehlivější reakce při minimalizaci odpadu. Od doporučených objemů činidel byste se nikdy neměli odchýlit!
 • V budově, kde je umístěna společnost MRC-Holland, je na střeše 80 solárních panelů, které generují dostatečnou energii k napájení 7,5 normálních domácností.
Čtěte jarní novinky z MRC-Holand

Prodej kitu P358 Human Telomere-15 bude přerušen

Dne 30. června 2018 zastavíme prodej kitu P358 Human Telomere-15. Jako obecný nástroj pro rozsáhlé testování (sub)telomerických aberací doporučujeme použít MLPA kity P036 Subtelomeres Mix 1 a P070 Subtelomeres Mix 2B, které obsahují jednu sondu pro subteloméru každého chromozomu. Pro potvrzení změn počtu kopií v subtelomerických oblastech 4p a 5p, 13q a 14q a pro další dotazy nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím našeho portálu podpory.

Přidejte si produkty, které vás zajímají, do vašeho MyMLPA účtu a budete dostávat automatická oznámení o vylepšování produktů a nových souvisejících produktech!

 • Zlepšené kity
  P294 Tumour loss probemix (Tumour Loss)
 • Ukončené produkty
  P069 Subtelomeres Mix 2A Vzhledem k nízké poptávce po produktu a vhodné alternativě (P070) bude kit P069 přerušen dne 10. května 2018 (za předpokladu, že zásoby vydrží).

MLPA semináře 2018

 • Indie* Dillí (5. března), Bangalore (7. března)
  otevřeno pro registraci
 • Colombo, Srí Lanka 9. březen 
  otevřeno pro registraci
 • Madrid, Španělsko*  19. duben
  otevřeno pro registraci
 • Porto, Portugalsko*  10. květen 
  otevřeno pro registraci
 • Milán, Itálie * 15. června před ESHG**
  otevřeno pro registraci
 • Česká republika * září 2018
  otevřeno pro registraci
 • Polsko * říjen 2018
  otevřeno pro registraci
 • Austrálie * 
  Melbourne 12. listopad 
  Sydney 15. listopad
  Brisbane 19. listopad

  otevřeno pro registraci
* Tyto workshopy jsou organizovány s našimi místními partnery: DSS Imagetech Pvt. Ltd. (Indie), Genycell Biotech España S.L. (Španělsko), Biogroove (Portugalsko), Resnova S.r.l. (Itálie), Biogen Praha Ltd. (Česká republika), CytoGen Polska Sp. z o.o. (Polsko), Fisher Biotec Australia (Australie). Termíny a přesná místa budou oznámena, některé semináře možná budou otevřena pouze pro místní zákazníky.
** Registrace je nezávislá na ESHG a účast na ESHG se nevyžaduje.
Obecný program seminářů je k dispozici na našich webových stránkách. Pro více informací, prosím, kontaktujte nás.
Nahoru